Overiť doménu
Untitled Document

Security Pack

Všetky služby potrebné pre zabezpečenú prevádzku Vašej aplikácie (prevádzku pomocou kryptovaného spojenia SSL) sme zjednotili do služby nazvanej „Security Pack“. Táto služba obsahuje všetko, čo pre zabezpečenú komunikáciu potrebujete (SSL protokol, certifikát, samostatnú IP adresu), vrátane inštalácie našim bezpečnostným technikom.

  • - prevádzka webovej aplikácie na protokole SSL
  • - 256 Bitový certifikát vydaný zabezpečenou (dôveryhodnou) certifikačnou autoritou
  • - samostatná statická IP adresa len pre potreby vašej aplikácie

Čo je to zabezpečené spojenie (SSL)?

SSL je nadstavba protokolu TCP/IP (protokol sprostredkúvajúci prenos dát a smerovanie na Vašu webovú stránku), ktorý však na rozdiel od štandardného protokolu HTTP, komunikuje kryptovanou formou (kódovane). Zjednodušene môžeme povedať, že kryptovaný protokol TCP/IP pomocou SSL komunikuje s HTTPS(Hyper Text Transport Protocol Secured) a nezabezpečený protokol TCP/IP komunikuje s HTTPP (Hyper Text Transport Protocol). Na prevádzku protokolu SSL je potrebný SSL certifikát a samostatná IP adresa. Prístup na webovú stránku cez SSL sa namiesto http označuje ako https.

Čo je to certifikát?

Certifikát používaný protokolom SSL je podobný podpisu alebo pečiatke prevádzkovateľa zabezpečenej aplikácie. Certifikáty vydávajú tzv. certifikačné autority. Certifikát je možné vydať ktoroukoľvek certifikačnou autoritou - klient je však pri návšteve webovej stránky upozornený na použitie certifikátu vydaného nedôveryhodnou autoritou. Prístup na webovú stránku teda nemusí byť bezpečný. Tomuto varovaniu je možné predísť zakúpením certifikátu od dôveryhodnej autority, ktorej koreňový certifikát je integrovaný priamo vo webových prehliadačoch. Naša služba Security Pack obsahuje certifikát od dôveryhodnej autority.

Pre koho je služba Security Pack určená?

  • - Pre prevádzkovateľov aplikácii, pracujúcich s citlivými dátami (údaje o klientoch, finančné údaje)
  • - Pre prevádzkovateľov elektronických obchodov
  • - Pre aplikácie, súčasťou ktorých je práca s elektronickou poštou alebo osobnými správami
  • - Pre aplikácie, sprostredkúvajúce prenos hesla alebo iných prístupových práv
  • - Pre iné aplikácie, ktorých prevádzkovateľ si chce byť istý bezpečnosťou prenosu

Naša ponuka:

Security Pack
zabezpečenie 1 subdomény
Security Pack Advanced
neobmedzený počet subdomén

Security Pack

K zabezpečeniu subdomény je potrebné zakúpiť si certifikát a mať pridelenú jednu IP adresu. Pokiaľ ide o názov subdomény, ktorú chcete mať zabezpečenú, certifikát je vydaný na konkrétny názov, napr. "eshop.mojazabezpecenastranka.sk".

Keď však názov domény uvediete s www takto: "www.ehop.mojazabezpecenastranka.sk", alebo vytvoríte na danej doméne inú subdoménu, napr. "web.mojazabezpecenastranka.sk", na túto sa už nevzťahuje certifikát. Služba Security Pack je teda zabezpečenie a šifrovanie jednej konkrétnej subdomény.

Security Pack Advanced

Potrebujete certifikát pre rôzne subdomény? Máme pre Vás riešenie. Naša spoločnosť ako novinku vo svojej ponuke uvádza Security Pack Advanced, ktorý obsahuje tzv. wildcard certifikát. Tento certifikát Vám zabezpečí všetky subdomény, ktoré budú obsahovať doménu, na ktorú je certifikát vydaný. Ak si zakúpite Security Pack Advanced na doménu "*.mojazabezpecenastranka.sk", budete mať chránený obsah aj na všetkých jej subdoménach, teda:

www.mojazabezpecenastranka.sk
web.mojazabezpecenastranka.sk
eshop.mojazabezpecenastranka.sk
cokolvek.mojazabezpecenastranka.skCENNÍK

ROČNÁ CENA Platba na 1 rok Platba na 2 roky Platba na 5 rokov Inštalačný poplatok
Security Pack
119,52 € 99,6 € 85,02 € 33,16 €
Security Pack Advanced
219,99 € 195,99 € 165,99 €44,90 €
Uvedené ceny sú bez DPH.

AKCIA!!! Jednorazový inštalačný poplatok je znížený na symbolické 1,- € bez DPH.

Nevyužívate naše webhostingové služby no máte záujem o SSL certifikát? Obráťte sa na náš tím a zabezpečíme Vám celý proces.

V prípade akýchkoľvek otázok alebo záujmu o danú službu kontaktujte naše obchodné oddelenie na adrese sales@webglobe.sk alebo telefonicky na zelenom čísle 0800/188987.


Máte záujem o SSL certifikát? Prosím vyplňte krátky formulár:


Podporované prehliadače:

Chcete sa dozvedieť ako SSL certifikát funguje? Kliknite sem.