20. 6. 2024

Svítidla Elektro Velké Pavlovice

„Mám u vás doménu a ak na mňa skočila informácia o novej službe, neváhal som ani chvíľku a web si vytvoril vo WebEditore, odvtedy sa zdvihla návštevnosť na našom webe.“

Přemysl Cendelín Svítidla Elektro Velké Pavlovice

Niečo málo o nás

Naše podnikanie sme začali v 90. rokoch minulého storočia. Najskôr sme mali veľkoobchod a následne prešli na malobchodný predaj. Snažíme sa rodinný podnik so svietidlami počas tých rokov modernizovať, zväčšovať a nad predajňou tiež prevádzkujeme krásny penzión v malebnom prostredí Veľkých Pavlovíc.


Prečo sme si vybrali WebEditor

Vašimi zákazníkmi sme už od roku 2018 a akonáhle sa k mne dostala informácia, že budete mať k dispozícii nový redakčný systém s veľkým nadšením som ho očakával.

Dlhú dobu sme mali niekoľko webov, ktoré sme však nespravovali my, ale museli sme neustále mať programátora k dispozícii, ktorý nás stál nielen peniaze, ale aj čas. Na akúkoľvek zmenu sme čakali aj niekoľko dní a nevedeli sme si ju urobiť sami. S WebEditorom sa všetko zmenilo ako mávnutím kúzelného prútika, na niečo také sme už čakali niekoľko rokov.

Očaril nás výber šablón, fotogaléria plná fotiek, z ktorej sa dalo vyberať a všetko sme si veľmi ľahko naraz mohli naklikať a upravovať sami. Web už volal po modernizácii a to sa nám teraz do bodky podarilo a prešli sme z vášho pôvodného redakčného systému na WebEditor, ktorý presne spĺňa parametre, ktoré potrebujeme.


Čo nám nový web už priniesol?

Sledujem štatistiky návštevnosti na Google a odvtedy, čo máme nový web nám naň chodí mesačne približne o 1000 zákazníkov viac než na web starý a to nám samozrejme zvýšilo aj dopyt po svietidlách a zväčšilo návštevnosť na kamennej predajni.


V budúcne by sme ešte radi využívali ďalšie fičúrky ako je napríklad zobrazovanie fotografií zverejnených na Instagrame alebo spustenie e‑shopu.

Zdieľajte článok

Výbava pre váš online svet

Prečo mať veci na rôznych miestach, keď ich môžete mať na jedinom?