youstice

Youstice: online spravodlivosť pre predajcov a spotrebiteľov

Ak chcete uspieť vo svete e-shopov, rýchlosť je nevyhnutnosťou. Vaši zákazníci nebudú očakávať dokonalosť, ale keď sa vyskytne problém, chcú ho vyriešiť čo najrýchlejšie. Určite by ste ocenili nástroj na zlepšenie starostlivosti o zákazníka. V rámci biznis bonusov ho získate  výhodnejšie.

Pokračovať na Youstice: online spravodlivosť pre predajcov a spotrebiteľov

biznis bonusy

Biznis bonusy pre klientov

Do ponuky nášho Kontrol panelu (Webglobe) a Webpanel (Yegon) minulý týždeň pribudla sekcia Bonusy. Zákazníci Webglobe a Yegon môžu využívať služby partnerských spoločností za zvýhodnených podmienok. Biznis bonusy môže využiť každý náš zákazník.

V minulosti sme spolupracovali s agentúrou Tarantula, pomocou ktorej sme klientom poskytovali Google AdWords kupóny v hodnote  150 eur. Naposledy ste mali možnosť získať výhodnejšie aj službu Datamolino, pomocou ktorej môžete automaticky spracovávať faktúry.  Aktuálne k partnerským projektom a službám patria FinStat, Youstice, LiveAgent.

Projekt FinStat je určený na vyhľadávanie firiem, ich kontaktných údajov alebo finančných ukazovateľov. Je efektívnym nástrojom na overenie obchodných partnerov. Po zaregistrovaní naši zákazníci získajú 25% zľavu na ľubovoľnú službu Finstat.

Youstice je aplikácia, ktorá pomáha predajcom v troch rýchlych krokoch riešiť  spotrebiteľské spory. Firma poskytuje vo všeobecnosti možnosť vyskúšania si ich služieb tri mesiace bez poplatkov. Po zaregistrovaní zákazníci Weblobe – Yegon získavajú aplikáciu zdarma na ďalších šesť mesiacov.

Na zastrešenie komunikácie z viacerých kanálov je výborným riešením aplikácia LiveAgent. Využíva ju mnoho firiem so zákazníckou podporou, napríklad aj náš helpdesk. Správy prichádzajúce zo sociálnych sietí, chatu alebo emaily možno jednoducho koordinovať pomocou tejto aplikácie.

bonusy v ZKP
Kontrol panel Webglobe
thumbnail
Webpanel Yegon

Do budúcna plánujeme spoluprácu s ďalšími spoločnosťami. O tom, ktoré to budú a aké výhody získate pomocou tejto spolupráce vás budeme informovať. Na teraz si môžete vybrať z týchto troch.

zdroje pre online podnikateľov

Najlepšie zdroje pre online podnikanie #2

Na našom Twitteri pravidelne zdieľame nástroje a informácie, ktoré nás zaujali a sú vhodné pre webmasterov, marketérov a online podnikateľov. Pokiaľ túto sociálnu sieť nepoužívate, máme pre vás sumár toho najlepšieho zo začiatku roku 2015. Ak vás niektoré záujmu, neváhajte a zdieľajte ich s kolegami alebo priateľmi. 

Pokračovať na Najlepšie zdroje pre online podnikanie #2