Novinky v ZKP

Novinky v ZKP – databázy, zálohovanie a testovacia URL

V posledných týždňoch sme pracovali na viacerých novinkách do našich administračných nástrojov Kontrol Panel a Webpanel. Mnoho z nich pochádza práve od vás, našich klientov a pravideľných používateľov týchto systémov. Za každý takýto podnet sme nesmierne vďační a ceníme si ho. Tentokrát sa pozrieme na zmeny v ZKP pre Webglobe.  Pokračovať na Novinky v ZKP – databázy, zálohovanie a testovacia URL

Céčka

Aktualizácia údajov v centrálnych registroch

Všimol som si že ľudia zúfalo podceňujú vlastníctvo domény. Nechajú, nech im doménu zaregistruje tvorca webstránky, známy, kamarát alebo niekto iný a neriešia či sú ako vlastníci vedený oni. Veľmi často sa domény registrujú aj na neserióznu webhostingovú firmu. Tento systém funguje kým nenastanú problémy. Keď problémy nastanú často sú neriešiteľné.

Pokračovať na Aktualizácia údajov v centrálnych registroch

Zakúpil som SSl, čo ďalej

Zakúpil som SSL certifikát, čo ďalej

Jedným zo spôsobov, ako zvýšiť bezpečnosť a dôveryhodnosť vašich stránok je zakúpenie SSL certifikátu a prechod na zabezpečený protokol https. Za bezpečný web sa  minulý rok vo veľkom postavil aj Google, ktorý začal takéto weby mierne zvýhodňovať. Otázkou tak ostalo, ako prejsť z http na https s fungujúcim webom. V tomto článku vám ukážem, ako som sa tým vysporiadal ja.

Pokračovať na Zakúpil som SSL certifikát, čo ďalej

youstice

Youstice: online spravodlivosť pre predajcov a spotrebiteľov

Ak chcete uspieť vo svete e-shopov, rýchlosť je nevyhnutnosťou. Vaši zákazníci nebudú očakávať dokonalosť, ale keď sa vyskytne problém, chcú ho vyriešiť čo najrýchlejšie. Určite by ste ocenili nástroj na zlepšenie starostlivosti o zákazníka. V rámci biznis bonusov ho získate  výhodnejšie.

Pokračovať na Youstice: online spravodlivosť pre predajcov a spotrebiteľov