20. 6. 2024

Freshservices.cz

„Na druhej strane je vždy kompetentná osoba, ktorá sa snaží naše problémy a požiadavky naozaj pochopiť a nájsť optimálne riešenie. Pokojne aj také, ktoré sa nezmestí do štandardizovaných ponúk a tabuliek.“

Ing. Ondřej Prokop Fresh Services

Fresh Service je digitálna agentúra a na trhu pôsobí už od roku 2007. Ponúkajú komplexný online fullservis, teda od tvorby webu, až po zložitejšie marketingové kampane. Preto je pre dôležité, aby u nich po technickej stránke všetko fungovalo, ako má.


Čo si na spolupráci s nami najviac ceníte?

Keďže hlavnou pridanou hodnotou našej menšej agentúry je osobný prístup ku klientom, vyžadujeme to isté aj od našich dodávateľov. Presne to si na Webglobe ceníme najviac. Pokiaľ máme problém alebo špecifickú požiadavku, na druhej strane je vždy kompetentná osoba, ktorá sa snaží naše problémy a požiadavky naozaj pochopiť a nájsť optimálne riešenie. Pokojne aj také, ktoré sa nezmestí do štandardizovaných ponúk a tabuliek.


V čom sa podľa vás líšime od iných hostingov? Prečo ste si vybrali práve nás?

Osobný prístup, nadšenie aférovosť. Zo zakladateľov i manažmentu Webglobe je na prvom osobnom jednaní vidieť, že ich práca naozaj baví. Sledujete najnovšie trendy a tie potom ponúkate svojim klientom. Tiež oceňujeme úprimnosť aférovosť v obchodných rokovaniach. Niekoľkokrát stalo, že nám obchodný zástupca rozhovoril riešenie na ktorom by Webglobe síce dobre zarobil, ale nám by nevyhovovalo alebo bolo pre nás naddimenzované.


Aký konkrétny problém sme vám pomohli vyriešiť?

Predtým sme si služby spojené s webhostingom spravovali sami. Mali sme v agentúre vlastných administrátorov serverov a prevádzkuli si zhruba tisíc webov a asi dvadsaťtisíc e‑mailových schránok sami. Webglobe nám pomohol naše staré a pomaly končiace riešenie presunúť pod ich krídla, vďaka čomu nám odpadla jedna veľká čierna mora s „padajúcimi servermi“. Navyše je riešenie outsourcingu služieb od Webglobe pre nás aj úsporou nákladov.


Komu odporúčame naše služby?

Webglobe môžem určite odporučiť ako outsourcing serverov, webhostingu, e‑mailov a všetkých s tým spojených problémov pre webové štúdiá a digitálne agentúry. My sme partnera hľadali niekoľko rokov, absolvovali sme nespočetné množstvo osobných jednaní a testovaní, kým sme našli a vybrali vás a rozhodnutie pre partnerstvo sa ukázalo ako dobrý krok.

Zdieľajte článok

Výbava pre váš online svet

Prečo mať veci na rôznych miestach, keď ich môžete mať na jedinom?