Práca s ukážkovým obsahom

Všetky šablóny v Galérii šablón obsahujú ukážkový obsah vytvorený s ohľadom na konkrétne odvetvie, profesiu, obchod, podnikanie alebo hobby. Všetky šablóny prichádzajú s profesionálne navrhnutými obrázkami, ktoré sú ručne vybrané a upravené tak, aby svojim návštevníkom a používateľom vytvorili webový zážitok. Dôvody, prečo používame ukážkový obsah, sú tri:

- Ukážkový obsah poskytuje ľahké pokyny pre to, aký druh textu by bol relevantný pre každý blok šablóny. Niektoré z ukážkových textov sú pokyny, ktoré vám pomôžu efektívnejšie napísať vlastný jedinečný obsah.

- Demo obrázky vytvárajú jedinečný vzhľad a štýl každej šablóny a pomáhajú zvýrazniť jedinečné vlastnosti každej šablóny, ako sú vopred navrhnuté tvary obrázkov, farebné prekrytia a ďalšie efekty.

- Demo text a obrázky slúžia ako zástupné symboly a pomáhajú načrtnúť štruktúru každého bloku. Týmto spôsobom  viete, koľko riadkov textu je v každom nadpise, podnadpise, textovom prvku alebo odkaze. To pomáha dosiahnuť udržateľný výsledok - profesionálne navrhnuté stránky na celom vašom webe, takže sa nemusíte starať o zarážky, veľkosť písma, medzery medzi riadkami a oveľa viac.

Nahradenie ukážkového textu vlastným

Odporúčame vám nahradiť ukážkový text vlastným obsahom hneď, ako začnete pracovať na svojom webe, aj keď vaša práca nie je dokončená. Dôvod je ten, že akonáhle zverejníte svoj web s ukážkovým obsahom a prehľadali ho  vyhľadávacie algoritmy, začnú váš ukážkový obsah prehliadať ako duplikát . To môže vážne poškodiť vaše skóre SEO, takže aj potom, čo vyplníte svoj web vlastným jedinečným obsahom, duplicitný obsah zostane uložený v pamäti cache po dlhú dobu, čo vám spôsobí dlhodobé poškodenie vášho poradia vo vyhľadávaní.

Je ľahké nahradiť ukážkové názvy, popisy a prvky krátkeho textu. Jednoducho kliknite kdekoľvek v ukážkovom obsahu a začnite písať svoj vlastný text. Aj naša hlavička bude čoskoro k dispozícii! (toto je príklad) by malo byť v poriadku ako krátkodobé riešenie.

Môžete tiež zvýrazniť ukážkový obsah a vložiť text z ľubovoľného textového editora, ktorý používate.

Uistite sa, že ste text v tlačidlách a vo výzvach (CTA) nahradili text rovnakým spôsobom. Tieto časti obsahu sú mienené iba ako inšpirácia.

Používanie ukážkových obrázkov

Tieto obrázky môžete naďalej používať alebo ich nahradiť vlastnými fotografiami alebo ilustráciami.Všetky obrázky šablón sú poskytované iba pre vašu inšpiráciu. Majte na pamäti, že keď použijete svoj vlastný jedinečný vizuálny obsah, získajú vaši návštevníci a potenciálni zákazníci silnejší pocit z vašej značky.

Ak sa rozhodnete naďalej používať obrázky šablón, platia určité obmedzenia

Nesmiete poskytovať:

  • Prenos, ďalší predaj, sublicencia, prenájom, darovanie alebo iný prenos obrázkov tretím stranám;
  • Distribuciu obrázkov na bezplatné stiahnutie na zdieľaný disk, službu, softvér alebo webovú stránku;
  • Umožniť tretím stranám opätovné použitie obrázkov;
  • Vytvoriť podmienky, za ktorých je možné šablóny extrahovať zo stránky;
  • Pomocou obrázkov vytvárať oficiálne logá, názvy spoločností alebo ochranné známky;

Dôležité : na šablónové fotografie, vektorové obrázky, videá alebo iné materiály zahrnuté v šablónach nedostávate žiadne  autorské práva ani práva na duševné vlastníctvo a nemôžete zo šablón vystrihnúť žiadny z týchto súborov.

FAQ

Môžem si nechať ukážkové texty?

Ukážkové texty vám slúžia ako zdroj inšpirácie a usmernenia pri vytváraní vášho webu. Odporúčame vám nahradiť ukážkový text čo najrýchlejšie.

Prečo ponúkate ukážkový obsah?

Po rokoch vytvárania stránok sme sa dozvedeli, že začatie vytvárania webových stránok s predinštalovaným ukážkovým obsahom vám uľahčí prácu. Aj keď môžete prispôsobiť každú zo šablón, každá z nich bola vytvorená s ohľadom na určité odvetvie, oblasť, podnikanie alebo hobby. Demo obsah pomáha ilustrovať účel šablóny, vedie vás k zadaniu vhodného textu do každého funkčného bloku a inšpiruje vás pri vytváraní vlastného jedinečného obsahu pre vaše webové stránky.

Poškodí Lorem Ipsum hodnotenie mojich webových stránok?

Rozumieme, že väčšie časti obsahu, napríklad články, nemôžete nahradiť vlastnou kópiou. Preto sme vyplnili priestor špeciálne generovaným nezmyselným textom Lorem ipsum.

Tento text v tlači sa používa už viac ako 500 rokov na demonštráciu rôznych typov písma a vzhľadu stránky pre zákazníka. Vďaka tomuto zástupnému symbolu jasne vidíte, koľko textu sa na stránku zmestí.

Aj keď nie je známe, že by text Lorem ipsum spôsoboval problémy s duplikáciou textu, odporúčame vám čo najskôr ho nahradiť vlastným jedinečným obsahom.

Zdieľajte článok

Vstúpte do sveta domén

Každý správny web potrebuje doménu a kvalitný webhosting. Buďte online s nami.