Úprava tlačidlá

Pomocou tlačidiel môžete na svoje stránky pridať výzvu na akciu (CTA). Tlačidlá môžu odkazovať na váš obsah, e-mailové adresy alebo externý obsah.

V knižnici blokov môžete nájsť veľa blokov pomocou tlačidiel. Medzi ľubovoľné bloky na svojej stránke môžete tiež pridať samostatný blok Výzva na akciu.

Ak chcete tlačidlo upraviť, postupujte takto:

Pridajte blok pomocou tlačidla: kliknite na tlačidlo Pridať blok + a vyberte blok, ktorý vyhovuje stratégii obsahu vášho webu.
Upraviť text tlačidla: Prejdite na tlačidlo a umiestnite kurzor myši na ukážkový text vo vnútri tlačidla. Kliknite na ľubovoľné slovo a začnite písať nový text.
V mobilných zariadeniach klepnutím na tlačidlo spustíte klávesnicu a zadaním textu začnete písať. Po dokončení kliknite na Hotovo.

Tip: Odporúčame ponechať text tlačidla na menej ako 25 znakoch. Dlhší text môže interferovať s dizajnom tlačidla a na mobilných zariadeniach sa môže zobrazovať nerovnomerne. Tlačidlá sú najlepšie, keď používajú aktívne slovesá na podporu požadovanej činnosti.

Ako pridať odkaz na tlačidlo
Umiestnením kurzora myši na text tlačidla sa aktivuje tabla na úpravu tlačidiel. Kliknutím na odkaz vyberte cieľ stránky pre návštevníkov stránky po kliknutí na tlačidlo. Získajte viac informácií o správe odkazov.

Odkazy môžete pridať pri podobnej úprave tlačidiel na vašom mobile.

Ak chcete vytvoriť odkaz na stránku na svojom webe, kliknite na ikonu odkazu a vyberte stránku na svojom webe, na ktorú majú návštevníci prejsť, keď kliknú na toto tlačidlo. Napríklad sme si vybrali stránku Služby.

Tip: ak nevidíte možnosť pridať odkaz, umiestnite kurzor myši mimo tlačidlo a kliknite kamkoľvek na stránke. Prejdite späť na tlačidlo a opakujte.

  1. Po pridaní odkazu na svoje tlačidlo vykonajte zmeny kliknutím na tlačidlo Uložiť. V mobilných zariadeniach kliknite na ikonu diskety v pravom hornom rohu.

Zdieľajte článok

Vstúpte do sveta domén

Každý správny web potrebuje doménu a kvalitný webhosting. Buďte online s nami.