Overiť doménu

Virtual Cloud Datacenter

Moderný spôsob dodávky IT určený na prevádzku virtuálnych serverov, virtuálnych dátových centier alebo aplikácií.  Umožňuje efektívne a flexibilné využívanie výkonových prostriedkov. Zároveň prináša vyššiu bezpečnosť a nižšie náklady na prevádzku IT.

Presuňte Vašu fyzickú IT infraštruktúru do cloudu a:

- znížte a sprehľadnite náklady na IT

- zvýšte dostupnosť svojich systémov - High Availability pre každý VPS

- zjednodušte správu svojej infraštruktúry - spustenie VPS v cloude jedným klikom


Prečo Virtual Cloud Datacenter?

"Ak mám porovnávať náš server vo WEBGLOBE a vo [konkurenčná firma]. Nemôžem byť ani radšej, že sme z toho [konkurenčná firma] konečne vypadli. Všetko to, čo sa "NEDALO" vo [konkurenčná firma], sa vo WEBGLOBE dá zvládnuť zadnou ľavou. Prosím, len sa nepokazte a ostaňte aspoň tak dobrí, ako ste doteraz."

... rozdeľujete si výkon ako potrebujete

Sami určujte kedy a ako budú využívané systémové prostriedky.

Budujte si vlastnú infraštruktúru siete - vaše vlastné virtuálne datacentrum tak ako ho potrebujete. A je jedno, či v ňom máte jeden alebo desiatky virtuálnych serverov. Cloud vám dá k dispozícii výkon, ktorý požadujete a ktorý si sami delíte medzi jednotlivé virtuálne servery.


... platíte len za to, čo skutočne využijete

Potrebujete len časť výkonu fyzického servera alebo by ste, naopak, využili vyšší výkon?

Jednoducho si zadefinujete, koľko výkonu využijete. Nemusíte tak platiť za niečo, čo vôbec nepotrebujete. Vyžadujete väčšie množstvo RAM, alebo je pre vás podstatnejší obrovský úložný priestor? Máme pre vás toľko výkonu a priestoru, koľko potrebujete. Nemusíte sa preto obávať, že by vaše servery boli slabé, či predimenzované, budú presne také, ako potrebujete.

 


... žiadne starosti s hardware

Nestarajte sa o fyzické servery!

Zaberajú množstvo miesta, spotrebujú veľa elektrickej energie, vyžadujú klimatizáciu a vyžadujú starostlivosť! Chcete svoj čas použiť na dôležitejšie aktivity? O všetko sa postaráme za Vás. Pri službe Virtual Cloud Datacenter vám postačí pripojenie na internet, cez ktorý si spravujete svoju virtuálnu infraštruktúru.... je bezpečný

Pri poruche servera neprídete o svoje dáta! Vaše virtuálne servery automaticky začnú využívať výkon iných fyzických serverov (High-Availability). Fyzické zariadenia sú umiestnené v najkvalitnejších datacentrách. Všetky bezpečnostné parametre sú neustále aktualizované našimi administrátormi.

Navyše sú všetky vaše dáta zálohované - samozrejme v cene služby. Zálohy sa vykonávajú na dennej báze, pričom sa archivujú v nasledovných intervaloch:
7 denných záloh
8 týždenných záloh
6 mesačných záloh
4 kvartálne zálohy
1 ročná záloha

 


... je dostupný 365/24/7

Dostupnosť Vašich serverov nebola nikdy vyššia.

Okrem samotnej štruktúry služby Virtual Cloud Datacenter tomu napomáha aj umiestnenie serverov. Sú rackované vo vysoko dostupných fyzických datacentrách s redundantnými pripojeniami s vysokou mierou fyzického zabezpečenia napájania aj konektivity.

 


... disponujete najnovšími technológiami

Naši administrátori sa starajú o to, aby ste mali k dispozícii vždy tie najnovšie technológie a priebežne vykonávajú update softwaru. Nezanedbávajú pritom ani vylepšenia serverov po ich fyzickej stránke a neustále navyšujú dostupné prostriedky - to všetko samozrejme bez výpadkov alebo technických odstávok...

 


... spolupracujeme s najlepšími!

V oblasti cloud computingu, spolupracujeme s technologickou špičkou. Virtual Cloud Datacenter poskytujeme ako service provider na úrovni PROFESSIONAL najväčšieho producenta cloudových technológií  VMware. Všetky služby pod značkou Virtual Cloud Datacenter sú postavené na najnovších technológiách a systémoch spoločnosti VMware. 

Bezplatná infolinka

0800 - 188 987

Technická podpora

Tel.: 02 - 581 010 62
E-mail: helpdesk(at)wg.sk
SKYPE:Helpdesk_Webglobe

Obchodné informácie

Tel.: 02 - 581 010 61
E-mail: sales(at)wg.sk