O nás

Základné informácie

Spoločnosť Webglobe - Yegon je jednotkou v poskytovaní cloudových služieb a dvojka na trhu s doménami. Našou najväčšou pridanou hodnotou je spoľahlivý chod vašich aplikácii bez výpadkov. Pre firmy každého zamerania a veľkosti poskytujeme najstabilnejší zdieľaný webhosting, domény za priaznivé ceny, dedikované a virtuálne servery a cloudovú infraštruktúru. K dispozícii máme aj prepracovaný partnerský program.

Spojenie Webglobe a Yegon z roku 2014 je doteraz najväčšia akvizícia na slovenskom hostingovom trhu. Viac o našom spoločnom fungovaní sa dozviete na stránke www.webglobe-yegon.sk a našom blogu.


Technické zázemie

Obe dátové centrá sú prepojené naším vlastným optickým prepojom. Tento prepoj je vedený po dvoch rozdielnych trasách, čiže je tiež redundantný. Naša infraštruktúra je postavená na vlastnom rozsahu IP adries (nenakupujeme a nepoužívame IP adresy z DC). To nám umožňuje v prípade výpadku konektivity jedného DC ako celku presmerovať naše pripojenie cez druhé DC. Toto jedinečné prepojenie má naša spoločnosť ako jediná na slovenskom webhostingovom trhu. Zabezpečuje nám nepretržité pripojenie do internetu.

Viac o technickom zázemí >


Vlastná infraštruktúra

Vysoká dostupnosť

Duálna konektivita

Potrebujete poradiť? Napíšte nám alebo zavolajte.

info@webglobe.sk 02 - 581 010 62