O nás

Základné informácie

Po 7 mesiacoch sa blížime k ďalšiemu významnému míľniku. Tímy Webglobe a Yegon sa spoja do jedného subjektu: Webglobe – Yegon, s.r.o. Viac informácií.

V oblasti webhostingu, registrácie internetových domén a dedikovaného hostingu máme bohaté a dlhoročné skúsenosti. Tieto služby poskytujeme maloobchodne (koncovým klientom) aj veľkoobchodne (iným webhostingovým firmám, poskytovateľom internetového pripojenia a telekomunikačným operátorom). Medzi našich spokojných zákazníkov patria fyzické osoby, živnostníci, malé a stredné firmy ale i veľké nadnárodné spoločnosti.

Naše prednosti

  • komunikácia so zákazníkom
  • dostupnosť a úroveň služieb
  • partnerský program

Náš tím


Technické zázemie

Obe dátové centrá sú prepojené naším vlastným optickým prepojom. Tento prepoj je vedený po dvoch rozdielnych trasách, čiže je tiež redundantný. Naša infraštruktúra je postavená na vlastnom rozsahu IP adries (nenakupujeme a nepoužívame IP adresy z DC). To nám umožňuje v prípade výpadku konektivity jedného DC ako celku presmerovať naše pripojenie cez druhé DC. Toto jedinečné prepojenie má naša spoločnosť ako jediná na slovenskom webhostingovom trhu. Zabezpečuje nám nepretržité pripojenie do internetu.

Viac o technickom zázemí >

Vlastná infraštruktúra

Vysoká dostupnosť

Duálna konektivita

Potrebujete poradiť? Napíšte nám alebo zavolajte.

info@webglobe.sk 02 - 581 010 62