WordPress hosting:
priestor pre váš WordPress

Doprajte svojmu WordPressu domov s ideálnymi parametrami

Ku každému webhostingu navyše dostanete

30-dňová garancia spokojnosti

SSL certifikát

Ochranu od
BitNinja Security

Možnosť úpravy
parametrov

Nie je nič, čo by ste s WordPressom nezvládli!

Firemný web

WordPress ponúka nástroje na zvýšenie konverzií, uľahčenie obchodu a dátové prepojenia. Jeho štruktúra umožňuje jasne rozdeliť úlohy realizačnému tímu. Ľahko s ním predáte, vyfakturujete aj zaúčtujete.

Oživte svoje podnikanie online!

Vaše portfólio

Vyjadrite, kým ste. Prispôsobte si akýkoľvek prvok na webe. A uľahčite si prácu pomocou grafických editorov, nonstop podpory a obrovskej WP komunity.

Predstavte sa!

Blog

Keď blog, tak na WordPresse. Ten napokon vznikol ako blogovacia platforma. A vďaka tomu v ňom ľahko napíšete, editujete a odpublikujete všetko, čo chcete povedať.

Čo na jazyku, to na webe!

Eshop

WordPress disponuje eshopovou platformou WooCommerce, efektívnymi pluginmi a správou. Pomôže vám s marketingom, predajom aj administratívou. Často aj automaticky: napojením na sociálne siete, logistiku a účtovné oddelenie.

Predávajte!

 

MIGRÁCIA

Nestarajú sa o vás inde dobre? A prečo nepremigrujete?

Migrácia je jednoduchá – zvládnete ju aj sami. Pri akomkoľvek probléme vám radi pomôžeme. Alebo celý prenos webu vyriešime za vás!

Najväčšie pecky zo sveta WordPressu

7 spôsobov ako vymyslieť perfektný názov domény
1. 1. 2022
Tak ako názov firmy, aj názov domény si žiada veľa zvažovania a premýšľania. Potrebujete si byť istý, že bude chytľavý, zapamätateľný a bude vás skvele…
Návod na blogovanie: Ako začať blogovať a písať skvelé články
20. 5. 2022
Asi ste počuli, že blogovanie je super moderné aj na Slovensku a mali by ste sa do toho tiež pustiť. Dôvodov, prečo blogovať, je veľa a určite máte svoj…
Ako na podnikanie na internete: Návod ako začať a úspešne…
20. 5. 2022
Dnes čoraz viac ľudí, najmä z mladšej generácie, túži po vlastnom biznise. Nielen oni. Tiež po ňom túži mnoho ľudí v produktívnom veku, ktorých už viac nebaví…