Ako je možné zostaviť webovú stránku z prázdnej stránky

V Galérii šablón sa nachádzajú desiatky profesionálne navrhnutých krásnych šablón, niekedy však chcete vytvoriť niečo skutočne jedinečné. Nie je potrebné kódovať ani si najímať drahého webdizajnéra. Jednoducho postupujte podľa týchto krokov a vytvorte jednoduchý web s profesionálnym vyváženým rozložením, ktoré môžete vyplniť svojimi vlastnými obrázkami a textmi.

  1. Prihláste sa do nástroja Sitebuilder, ktorý sa zobrazí v Galérii šablón. Posuňte sa nadol na Predvolenú šablónu. Kliknite na tlačidlo Použiť túto šablónu. Šablóna bude slúžiť ako východiskový bod pre váš web.
Screen_Shot_2019-06-25_at_16.01.59.png
  1. V prvom kroku sprievodcu v časti Začíname zadajte podrobnosti o svojom webe, ako je názov, popis a z rozbaľovacej ponuky vyberte typ webu. Kliknite na tlačidlo Pokračovať.
  2. V druhom kroku sprievodcu v časti Aký typ webových stránok chcete vytvoriť? zvoľte možnosť Nie som si istý. Kliknite na Pokračovať.
  3. V ďalších krokoch zadajte ďalšie informácie o svojej firme a kliknite na tlačidlo Dokončiť nastavenie.
  4. Zobrazí sa na čiernej stránke s fialovým tlačidlom Pridať blok. Kliknutím na ňu sa zobrazíte v galérii blokov.
Jun-25-2019_16-13-21.gif

Vyberte blok, ktorý chcete najskôr pridať na svoju stránku, a kliknite na ňu. Blok sa pridá automaticky.

Jun-25-2019_16-48-55.gif

Po pridaní prvého bloku na stránku ho môžete prispôsobiť stlačením ikony „Upraviť blok“ na ozubenom koliesku.

Jun-25-2019_16-52-37.gif

Môžete si zvoliť, či chcete zobraziť hlavný titul, titulky, popis bloku a či chcete zobraziť jedno alebo dve tlačidlá (alebo vôbec žiadne). Po dokončení nastavení možností bloku kliknite na tlačidlo Uložiť.

  1. Ak chcete na stránku pridať ďalšie bloky, jednoducho prejdite do hornej alebo dolnej časti aktuálneho bloku a kliknite na fialové okrúhle tlačidlo Pridať blok, ktorý sa zobrazí automaticky. Posuňte sa nadol v knižnici blokov a vyberte iný blok, napríklad so službami, plánom alebo cenníkom. Ak chcete zachovať čistý vzhľad stránok, vyberte bloky s bielym pozadím.
  2. Po dokončení kliknite na položku Publikovať v pravom hornom rohu. Blahoželáme! Vaša veľmi čistá, ale profesionálna stránka je teraz online.

Zdieľajte článok

Vstúpte do sveta domén

Každý správny web potrebuje doménu a kvalitný webhosting. Buďte online s nami.