Webglobe skúsenosti

Prečo si vybrať hosting od Webglobe?

Dostali ste odporúčania od známych, čítali ste o nás kladné hodnotenia alebo ste si Webglobe hosting referencie jednoducho len vyhľadali? V každom prípade sme veľmi radi, že zvažujete prechod na náš hosting.

Ako objednať služby?

Objednávku webhostingu u nás zvládne každý. Ak máte jasno vo výbere balíčku, stačí prejsť jednotlivými krokmi objednávky, ktoré vás vždy presne navedú k tomu, čo práve máte urobiť – zvoliť typ služieb, vyplniť fakturačné údaje atp.

Pokiaľ potrebujete s výberom poradiť, sme tu pre vás. Obrátiť sa na nás môžete niekoľkými spôsobmi. Pomôžeme vám vybrať vhodný balík alebo inú službu.

Vďaka on-line platobnej bráne so širokou škálou platobných metód môžete mať zaregistrovanú doménu a zriadený webhosting v priebehu niekoľkých minút.

Účet máte založený, ako pokračovať?

Akonáhle dorazí objednávka, účet je založený a súčasne s tým vám dorazia potrebné informácie. Prístupové údaje, informácie pre prípadné potvrdenie údajov majiteľa domény alebo inštrukcie pre nasmerovanie či prevod existujúcej domény.

Neviete si rady čo s prístupovými údajmi alebo ako previesť doménu k nám? Obráťte sa na našu podporu. Poradíme vám s orientáciou v službách, alebo vám pomôžeme previesť služby do Webglobe úplne bez výpadku.

Všetko funguje? Super!

Web aj e‑maily sú po úvodnom nastavení v prevádzke? Tak nezostáva, než si užívať webhosting a venovať sa vášmu podnikaniu alebo záľubám :) Pokiaľ však predsa len narazíte na nejaký problém, napr. s nastavením pošty alebo na nejakú nečakanú chybu vo webovej prezentácii, napíšte nám a my vám radi poradíme.

A aj keď si po celý rok nezavoláme ani nenapíšeme, neznamená to, že by sme na vás zabudli. Starostlivo strážime, aby vám neexspirovala doména ani hosting. Ozveme sa vám mesiac pred vypršaním predplatených služieb s možnosťou služby predĺžiť.

Ste spokojní? Povedzte o tom svetu…

Všetko beží ako má a ste so službami Webglobe spokojní? Urobíte nám veľkú radosť, keď sa o svoje skúsenosti podelíte. Využiť pre to môžete:

Pokiaľ z akéhokoľvek dôvodu spokojní nie ste, nenechávajte si to prosím pre seba a ozvite sa nám. A to buď priamo na info@webglobe.sk alebo v hodnotení odpovede našej zákazníckej podpory, pokiaľ už s nami komunikujete.

Zdieľajte článok

Vstúpte do sveta domén

Každý správny web potrebuje doménu a kvalitný webhosting. Buďte online s nami.