Ako môžem zmeniť text výzvy na akciu?

Pomocou tlačidiel môžete na svoje stránky pridať výzvu na akciu (CTA). Tlačidlá môžu odkazovať na stránku v rámci vášho webu alebo na konkrétny blok na vašej webovej stránke. Môžete tiež prepojiť tlačidlo s externými webovými stránkami, e-mailovými adresami alebo so súbormi na vašom webe alebo ktoré sú uložené v Správcovi súborov.

Keď umiestnite kurzor myši na tlačidlo, uvidíte dve ikony, ikonu Upraviť odkaz a ikonu Blokovať nastavenia. Kliknutím na ikonu Upraviť odkaz otvoríte tablu Nastavenia odkazu.

Akcia Kliknutie umožňuje nastaviť nasledujúce akcie po kliknutí na vaše tlačidlo:

  • Otvoriť stránku: Týmto sa otvorí stránka na vašom webe.
  • Stiahnutie súboru: Vaši návštevníci si od vás budú môcť stiahnuť súbor.
  • Posun na blok: Týmto preskočíte na konkrétny blok na stránke na vašom webe.
  • Otvorte webovú adresu: Vyberte túto možnosť a do nižšie uvedeného poľa zadajte adresu URL webových stránok.

Po výbere preferovanej akcie kliknutia si tiež všimnete začiarkavacie políčko Otvoriť na novej karte. Toto zadá webovému prehliadaču pokyn, aby otvoril stránku na novej karte, pričom karta bude pre váš web otvorená, aby sa návštevník mohol jednoducho prepnúť späť na váš web.

Podobným spôsobom môžete upravovať tlačidlá na svojom mobile. Stačí kliknúť na tlačidlo a potom sa zobrazí ikona odkazu. Kliknutím na ikonu odkazu zobrazíte tablu Nastavenia odkazov.

Tip: ak nevidíte možnosť pridať odkaz, umiestnite kurzor myši mimo tlačidlo a kliknite kamkoľvek na stránke. Vráťte sa na tlačidlo a opakujte.

Po pridaní odkazu na svoje tlačidlo vykonajte zmeny kliknutím na tlačidlo Uložiť. V mobilných zariadeniach kliknite na ikonu diskety v pravom hornom rohu.

Zdieľajte článok

Vstúpte do sveta domén

Každý správny web potrebuje doménu a kvalitný webhosting. Buďte online s nami.