Naozaj Webglobe Ultra ponúka neobmedzený priestor na disku?

Pravidlá pre neobmedzený webhosting


Náš najvyšší webhostingový balíček Webglobe Ultra je navrhnutý tak, aby spĺňal potreby náročných užívateľov a malých a stredných firiem, ktorým bohato stačí zdieľaný hosting, ale v jeho rámci nechcú mať žiadne obmedzenia.

Samozrejmosťou je preto aj neobmedzený diskový priestor na serveri pre váš web. V rámci Fair Use Policy ale dbáme na to, aby tento priestor bol využívaný v súlade s našimi Všeobecnými obchodnými podmienkami.

Naše servery slúžia výlučne pre webhosting. Z toho dôvodu je zakázané ich využívať ako cloudové úložisko pre archiváciu, zálohovanie, prepredávanie alebo zdieľanie súborov, ktoré by svojim objemom mohli ohroziť výkon zdieľaného servera pre ostatných užívateľov.

FUP vám umožňuje bez obmedzenia využívať 250 GB priestoru. Ak prekročíte tento limit a ak zistíme, že z vašej strany došlo k porušeniu FUP, kontaktujeme vás a požiadame o urýchlenú nápravu. Ak bude k porušeniu dochádzať opakovane, vyhradzujeme si právo obmedziť diskový priestor vášho balíčka alebo odpojiť vašu službu.

Ak si chcete užívať absolútnu slobodu bez toho, aby ste museli brať ohľad na ostatných užívateľov, odporúčame vám prejsť na virtuálny privátny server, ktorý bude len váš.

Zdieľajte článok

Vstúpte do sveta domén

Každý správny web potrebuje doménu a kvalitný webhosting. Buďte online s nami.