Nastavenia Stránky

Môžete spravovať nastavenia, upravovať jej názov, značky a popis, čo pomáha zlepšovať viditeľnosť vášho webu. Tu je príklad, ako môžete prispôsobiť nastavenia svojej stránky.

1. Prejdite do ponuky Website.

2. Kliknite na odkaz Stránky…

3. V zozname svojich webových stránok vyberte stránku, ktorú chcete upraviť, a kliknite na ikonu Nastavenia stránky „ozubené koliesko“:

4. Po kliknutí na ikonu „Nastavenia“ stránky sa otvorí nové okno. Tu môžete upraviť rôzne nastavenia svojej stránky:

- Názov stránky: Môžete upraviť názov stránky, ako sa bude zobrazovať vo výsledkoch vyhľadávania. Optimálny názov stránky je však 55 znakov, ktoré by mali na väčšine zariadení zobrazovať váš názov bez toho, aby ste ich skrátili.

Poznámka: @ # $% ^ & * ()? ": {} – <> Znaky nemôžu byť použité v názve stránky.

- Popis stránky: Pri písaní popisov stránok sa snažte udržiavať okolo 150 znakov, pretože Google zvyčajne zkráti úryvky, ktoré majú viac ako 160 znakov. 

- Kľúčové slová stránky: môžete zadať najrelevantnejšie kľúčové slová pre svoju stránku. Kľúčové slová na stránke sú dôležité, pretože pomáhajú vo vyhľadávačoch lepšie porozumieť vášmu obsahu.

Môžete si zobraziť ukážku toho, ako bude názov a popis stránky vyzerať vo výsledkoch vyhľadávania:

Úprava vlastného kódu: vlastný kód môžete pridať aj do oblastí hlavičky a päty v časti Nastavenia stránky. Tento kód sa často vyžaduje na autorizáciu domény a rôzne analýzy. Táto možnosť je k dispozícii pre prémiových predplatiteľov.

Zdieľajte článok

Vstúpte do sveta domén

Každý správny web potrebuje doménu a kvalitný webhosting. Buďte online s nami.